Kursu Darbs

kursi@progmeistars.lv

#43 2012. gada 26. decembris

Pulkveža Brieža 6-1,

tel. 26428902, 67336035, www.progmeistars.lv 


Dārgie pasniedzēji un kursanti!

Paldies jums, kolēģes un kursanti. Jūsu piepūles un centieni atļauj kursiem uzturēt nemainīgi augstu reputāciju.

Kursu administrācija apsveic jūs ar Jauno gadu un novēl visiem stipru veselību un veiksmi mācībās, un visās aktivitātēs.

 

Iestāšanās kursos.

Pirmajiem semestriem atlaide 15%!

 Bez pārrunām pieņemam: skolēnus, sākot ar 5. klasi lietišķā nodaļā; uz programmēšanas sākumnodaļu un programmēšanas pamatnodaļu - kursantus, kuri ir ieguvuši pasniedzēju rekomendācijas,
olimpiāžu laureātus un skolēnus ar labām sekmēm matemātikā (ir jāuzrāda administrācijai diploms vai liecība) .

Pārējie skolēni tiek pieņemti vai pēc pārrunām vai pēc iepazīstinošas nodarbībām programmēšanā. Tādiem ir jāsarunā ar administrāciju pa tel. 67336035, 26428902.

 

Apmācība ar internēta starpniecību.

Šis apmācības veids ir īpaši ērts tiem, kas dzīvo tālu no Rīgas, kā arī cilvēkiem ar ierobežotām kustības spējām. Viena nodarbība ilgst 1-2 stundas. Nedēļā notiek 1-2 nodarbības (vakaros). Tie, kuriem ir vēlēšanās mācīties ar internēta starpniecību, var sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi kursi@progmeistars.lv vai reģistrēties zvanīt 67336035, 26428902.

 

KSIM Ugāle2013".

http://www.uvsk.lv/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=234:nolikums-2012&catid=99:ksim2013&Itemid=131

Kopš 1996. gada Ugālē notiek komandu sacensības informātikā un matemātikā KSIM. Pēc nosacījumiem, katra komanda, kura sastāv no trim dalībniekiem, saņem uzdevumu programmēšanā, matemātikā datora datu apkopē. Vispirms skolās un pie mums laikā no 14.01.2013 līdz 20.01.2013. notiks pusfināli, bet pēc tam fināls Ugālē. Pieteikumi sacensībām pusfināla kārtā jānosūta pa e-pastu : ksim.ugale2010@gmail.com  līdz 13.01.2013, norādot pusfināla sacensību vietu, laiku un komandu skaitu pusfināla sacensību vietā. Pieteikuma vēstuli nosūta pusfināla sacensību koordinators. Pusfināla kārtā no katras mācību iestādes piedalās ne vairāk kā 10 komandas.

Ja jūs vēlaties piedalīties KSIM Ugāle 2013 savas skolas komandas sastāvā, tad pievērsiet tam savu informātikas vai matemātikas skolotāja uzmanību. Ja jums neizdodas savākt komandu skolā vai arī jūs ļoti vēlaties piedalīties vienā komandā ar kādu no mūsu kursantiem, lai arī mācaties dažādās skolās, tad ir iespēja piedalīties zem Progmeistars karoga. Tādā gadījumā lūdzam informēt par savu vēlmi S. Meļņiku lai varētu mierīgi izveidot komandu.

 

Sagatavošana informātikas olimpiādei.

7.-8. februārī Daugavpilī notiks Latvijas 26. informātikas olimpiāde. Tiem, kuriem tas interesē, pirmkārt tiem, kas bija kvalificēti uz šo olimpiādi, tiek organizēta nodarbību - treniņu sērija (krievu valodā). Kārtējas nodarbības datums vienmēr ir publicēts mājās lapā.

Tiek uzaicināti visi gribētāji. Plānojamais līmenis: kaut kas starp "Ai, bet es pirmo reizi tiku finālā" un "Bet es jau otro reizi nonācu līdz finālam, bet pērngad ne pavisam sapratu, kas tur ir jādara un kā risināt uzdevumus. 

Sergejs Meļņiks .

P.S. Priekš pieredzējušākajiem olimpiādes dalībniekiem: es ceru, ka mums izdosies izdomāt kaut ko interesantu.

No redakcijas. Šīs nodarbības ir bezmaksas. Ja gribat piedālīties, zvaniet, ļūdzu, pa tel. 67336035, 26428902.

 

Sasniegumi olimpiādē VSKPO-2012!

Trīspadsmitajā Viskrievijas Skolēnu komandu informātikas un programmēšanas olimpiādē par tiesībām piedalīties finālsacensībās piecpadsmit atlases turnīros sacentās vairāk nekā 700 komandas no Armēnijas, Baltkrievijas, Grūzijas, Kazahstānas, Kirgistānas, Krievijas, Latvijas, Tadžikistānas, Ukrainas un Uzbekistānas. 2012. gada 24. un 25. novembrī 195 spēcīgākās komandas piedalījās finālsacensībās vienlaicīgi piecās pilsētās Sanktpēterburgā, Barnaulā, Taškentā, Tbilisi un Almatos, lai cīnītos par olimpiādes čempionu titulu.

Saskaņā ar noteikumiem olimpiādē piedalās komandas 3 dalībnieku sastāvā. Katrai komandai pieejams viens dators, mērķis 5 stundu laikā atrisināt pēc iespējas vairāk no 11 risināšanai piedāvātajiem uzdevumiem. Komandas ieņem vietas pēc atrisināto uzdevumu skaita, vienāda skaita gadījumā augstāku vietu ieņem komanda, kura patērējusi mazāk laika.

 

 

 

No kreisas puses uz labo pusi: Aleksejs Zajakins, Ojārs Vilmārs Ratnieks, Vladislavs Kļevickis,

 universitātes ITMO informatīvu tehnoloģiju un programmēšanas fakultātes dekāns V.Parfjonovs.

 

 


No kreisas puses uz labo pusi: Nikita Larka, Luka Ivanovskis, Aleksejs Popovs

un komandas ITMO, kura izcīnīja pasaules čempionu titulu olimpiādē programmēšanā studentiem, dalībnieks - Nijazs Nigmatuļins

 

Sanktpēterburgā mūsu kursu vadošā pasniedzēja Sergeja Meļņika vadībā finālsacensībās piedalījās arī divas komandas no Latvijas: komanda Progmeistars+Sigulda, kurā piedalījās Aleksejs Zajakins, Vladislavs Kļevickis un Ojārs Vilmārs Ratnieks, ieguva 15. vietu un saņēma 1. pakāpes diplomus, savukārt komanda Progmeistars- LAN, kurā piedalījās Luka Ivanovskis, Nikita Larka un Aleksejs Popovs, ieguva 42. vietu un saņēma 3. pakāpes diplomus.      Apsveicam treneri S. Meļņiku un komandu dalībniekus!

     Sīkāka informācija atrodama olimpiādes vietnē:

 http://neerc.ifmo.ru/school/russia-team/index.html. 
 

 

X INFOTECH tas ir solīdi un perspektīvi

Uzņēmums X INFOTECH specializējas viedkaršu personalizācijas, kriptogrāfijas, autentifikācijas un citu risinājumu izstrādē un piegādē finanšu nozarē un valsts pārvaldē visā pasaulē. Uzņēmums aicina savā draudzīgajā un profesionālajā komandā cilvēkus, kuri vēlas strādāt dinamiskā un interesantā IT jomā.

 

Visiem, kam ir radusies interese par programmēšanu, rekomendēju apmeklēt Progmeistars apmācību kursus. Sadarbojoties ar pasniedzējiem Jūs iegūsiet ne tikai daudz un dažādas noderīgas informācijas, bet arī labu garastāvokli un impulsu turpmākajai attīstībai un sevis pilnveidošanai arī pēc kursa pabeigšanas. Patiesi, ir jābūt talantam, lai sarežģītas lietas spētu pastāstīt un apmācīt ar tādu vieglumu, stāsta Vadims Tereško, uzņēmuma X INFOTECH, līdzdibinātājs un valdes loceklis. Šobrīd, pieņemot darbā darbiniekus, kuriem nav darba pieredzes programmēšanā, taču CV ir norāde par apgūtu kursu Progmeistars, kā arī labas pasniedzēju rekomendācijas, ir kā kvalitātes zīme tam, ka ir sapratne par programmēšanas pasauli. Tā nav vienkārša kodēšana, bet gan inženiera cienīga pieeja uzdevumu risināšanā. Mēs vienmēr priecājamies un aicinām jauniešus, kas apgūst vai ir jau pabeiguši šos kursus, pievienoties mūsu draudzīgajam kolektīvam un iegūt praktiskas zināšanas vienā no perspektīvākajām un attīstītākajām IT industrijas nozarēm.

Aleksandrs Morščenoks, uzņēmuma X INFOTECH

programmētāju grupas vadītājs, dalījās savos iespaidos par Progmeistars apmācību kursiem: Es šajos kursos mācījos laika

posmā no 2003. līdz 2008. gadam. Esmu pabeidzis sākumnodaļu un pamatnodaļu, kā arī apmeklējis 3 papildus specializētos kursus - OOP, NETs, Java. Apmācības notika augstākajā līmenī ar pieredzējušiem un kompetentiem pasniedzējiem! Šie kursi bija spēcīgs impulss manai turpmākajai karjeras veidošanai. Pateicoties kursos iegūtajām zināšanām, es uzsāku strādāt par programmētāju, būdams tikai 1.kursa students.

Es sāku apmeklēt sākumnodaļu un pamatnodaļu programmēšanas kursos "Progmeistars" vēl laikā, kad mācījos vidusskolā, stāsta Gerberts Balcevičs, TSI students un programmētājs uzņēmumā X INFOTECH. Aizraujoša mācību programma un pasniedzēju profesionalitāte padarīja mācīšanos vieglu un saprotamu, kā arī veicināja manas turpmākās karjeras izvēli. "Progmeistars" apmācību kursi tiek organizēti ļoti labā līmenī, un ļauj apgūt pat ļoti sarežģītus priekšmetus.

Viena no galvenajām priekšrocībām, ko sniedz šis kurss, izņemot labas programmēšanas prasmes attīsta domāšanu un analītiskās prasmes, atzīmē Andrejs Uvārovs, uzņēmuma X INFOTECH galvenais programmatūras produktu inženieris. Pateicoties kursos iegūtajām zināšanām, tas ne tikai veicināja manas profesijas izvēli, bet deva man tūlītēju iespēju uzsākt darbu vienā no vadošajiem šis nozares uzņēmumiem.

Kombinācija - laba programma, profesionāli pedagogi, kā arī liels praktisko nodarbību skaits, palīdzēja man iegūt nepieciešamās zināšanas, lai strādātu par programmētāju, atzīmē Artūrs Olups, Latvijas Universitātes students un uzņēmuma X INFOTECH programmētājs. Šie kursi mani ieinteresēja, un iedvesmoja turpināt apgūt šo zinātni, studējot tālāk universitātē.

 

Aleksandrs Morščenoks

Gerberts Balcevičs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrejs Uvārovs

Artūrs Olups