Kursu Darbs

kursi@progmeistars.lv

#75 2017. gada 7. aprīlis

Pulkveža Brieža 6-1,

tel. 26428902, 67336035, www.progmeistars.lv 

 

 

Latvijas firma Art floral Designs,

adīšanas un tamborēšanas darbnīca, roku darbs.

 

Iestāšanas kursos.

Bez pārrunām tiek uzņemti: lietišķajās nodaļās skolēni sākot ar 5.klasi; programmēšanas sākuma un pamatnodaļās olimpiāžu godalgu ieguvēji un skolēni ar teicamām atzīmēm matemātikā (tas, kurš vēlas iestāties, uzrāda administrācijai diplomu vai liecību); programmēšanas sākuma un pamatnodaļās citu nodaļu audzēkņi, kas saņēma pasniedzēju rekomendācijas.

Citi skolēni tiek uzņemti pēc pārrunu vai iepazīšanās programmēšanas nodarbību rezultātiem Vairākas tādas nodarbības notiek visu gadu laikā. Ir jāapmeklē viena no tām. Vienkārši sekojiet reklāmai mūsu mājas lapā. Uz šādām nodarbībām vienmēr ir iepriekš jāpierakstās. Lai to izdarītu, ir jāgriežas pie kursu administrācijas. Tālr.67336035, 26428902, 28605451.

 

 

Nenokavējiet!

Lietišķās, sākuma un pamatnodaļu kursu audzēkņiem ir jāapmaksā kursi un jāiesniedz pieteikums par vēlamo apmācību laiku vasarā līdz 11.05.2015. ieskaitot. Šis termiņš ir stingri jāievēro tiem, kas vēlas mācīties jūnijā. Taču mēs veidojam grupas arī citos mēnešos. Bieži tajās ir brīvas vietas. Uz šīm vietām var pretendēt arī pēc 11.maija. 

Vasarā daži kursu audzēkņi apgūst uzreiz divus semestrus, jo apmācību ilgums vienā semestrī ir 3 nedēļas. Kad administrācijā nonāk šāds pieteikums, kursu audzēknim piedāvā sākumā apmaksāt vienu semestri, bet pēc tam, ja sarakstā iekļaujas arī otrs semestris, tad arī šo semestri.

Pieteikumu paraugus var atrast interneta vietnes www.progmeistars.lv sadaļas iestāšanās noteikumi beigās, kā arī ar paziņojuma palīdzību mūsu interneta vietnes galvenajā lapā, slejā Aktuāli. Pieteikums jāiesniedz kursos vai pa e-pastu: kursi@progmeistars.lv.

Atlases sacensības. 

http://www.lio.lv/

Veiksmīgi noslēgušās atlases sacensības par tiesībām pārstāvēt Latviju Baltijas informātikas olimpiādē BOI2017 un Vispasaules informātikas olimpiādē IOI2017, kas 30. un 31. martā notika Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā.

Tiesības piedalīties Vispasaules informātikas olimpiādē IOI2017 izcīnīja Ingus Jānis Pretkalniņš, bet seši kopvērtējumā labākie dalībnieki piedalīsies Baltijas informātikas olimpiādē BOI2017.

Ieraksts Prg nozīmē - mūsējs kursants, absolvents vai sagatavošanas grupas olimpiādēm dalībnieks.

 

Ingus Jānis Pretkalniņš

R V. 1. ģim.

Prg

12

Aleksandrs Zajakins

Rīgas 89. vsk

Prg

12

Raitis Rūsiņš Kriķis

R V. 1. ģim.

 

12

Jegors Baļzins

Rīgas 96. vsk

Prg

9

Roberts Leonārs Svarinskis

Jūrmalas Valsts ģim.

Prg

11

Stanislavs Jefimovs

Daugavpils Krievu vsk -licejs

 

11

 

Vispieprasītākais

speciālists kas viņš ir?

Katru gadu daļa no mūsu audzēkņiem turpina mācības TSI Transporta un sakaru institūtā. Ar šo mācību iestādi kursus saista senas draudzīgas un lietišķas attiecības. Proti, TSI mūsu kursu beidzējiem pēc Progmeistara ieteikuma sniedz būtiskas atlaides, maksājot par mācībām. TSI un Progmeistars centīsies padarīt sadarbību daudzveidīgāku. Publicējamo rakstu un fotogrāfiju kursiem laipni iedeva TSI administrācija.

Šodien Latvijā, tāpat kā Eiropas Savienības valstīs kopumā, ir jūtams liels speciālistu deficīts informācijas un telekomunikācijas tehnoloģiju jomā. Saskaņā ar Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas pētījumiem, vietējās augstskolas izlaiž ap tūkstoš speciālistiem gadā, lai gan pēc darba devēju pieteikumiem ir nepieciešams vismaz pusotrs tūkstotis! Augsts pieprasījums ir pilnīgi saprotams, jo informācijas tehnoloģijas, elektronika un telekomunikācijas kopā ar transportu ir jomas, kas attīstās visdinamiskāk.

Telekomunikācijas sistēmas un datortīkli unikāla Transporta un sakaru institūta (TSI) mācību programma.

Programmas īpatnība ir iespēja nodarboties ne tikai ar sistēmu un tīklu programmatūras nodrošinājumu, bet arī ar kontrolieru, datoru un tīklu sistēmu mikroelektronikas sastāvdaļu, automātiku un visāda veida vadību, kā arī prasme atrast vājās vietas un analizēt problēmsituācijas telekomunikācijas sistēmu un datortīklu funkcionēšanā.

 

 

Turklāt akadēmiskajā programmā iekļauti profesionālās sagatavotības un informācijas drošības standartu elementi. Tādējādi, pabeidzot augstskolu, audzēknis līdzās bakalaura diplomam iegūst vismaz divus starptautiski atzītus sertifikātus slaveno CCNA CCNA (Cisco Certified Network Associate) un angļu valodas sertifikātu TOEIC (Test of English for International Communication, amerikāņu analogs TOEFL).

Tīklu tehnoloģiju Cisco telekomunikāciju, optoelektrikas, satelītsakaru, globālās navigācijas, radiofrekvences identifikācijas sistēmu RFID, antenu sistēmu un mikroviļņu starojuma laboratorija tas ne pavisam nav pilns tehniskā aprīkojuma saraksts šī virziena studentu mācību un zinātniskajam darbam.

Iespējamo amatu spektrs programmas beidzējiem sākot ar telekomunikācijas sistēmu ekspluatācijas un tīkla administratora speciālistu līdz sistēmas analītiķim un dažādu iebūvēto, robotizēto telekomunikācijas sistēmu un aparatūras, kas ir domāta dažādiem mērķiem, izstrādātājam. Programmas beidzēji strādā tādos uzņēmumos kā: Tele2, Optron, Verifone, OpusCapita, Alfa RPAR, SAF Tehnika, Accenture Latvia un daudzos citos. Telekomunikācijas sistēmas un datortīkli viena no vispieprasītākajām TSI programmām. Turklāt ļoti pieprasītas ir arī tādas programmas kā: Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas un Elektronika.

www.tsi.lv uzzini vairāk par Transporta un sakaru institūtu (TSI), pievienojies un kļūsti par pieprasītu speciālistu!

 

Darbā tiek aicināti!

Pieprasījumu pieteikumu skaits pēc mūsu kursu absolventiem no uzņēmumu puses pieaug.

Šoreiz pie mums griežas 2006. gada mūsu kursu absolvents, kurš strādāja par kursu pasniedzēju no 2012. gada līdz 2014. gadam. Kompānijai Ambrte (ar filiālēm Cīrihē un Rīgā), kurā viņš pašlaik strādā, ir vajadzīgi Junior Java Script Developers.

 

Who We Are

Ambrite ( www.ambrite.ch) is a Zurich/Riga-based company offering software solutions or data mining and predictive analytics and TV user interfaces. Due to its focus on state-of-the-art open source software components and integration of the latest research by the machine learning community, ambrite has become a key partner for both local and global players in Switzerland and Europe in the energy and telecommunication industry. For our Riga-based branch, we are looking for Java Script software developers which are as passionate about good software engineering as us!

What Awaits You

Ambrite is currently working together with several world-leading companies in the energy and telecommunication industry. Together, we create new consumer products and cross platform desktop applications based on modern JavaScript frameworks and libraries such as React and Node.js. Specifically, we address the following challenges:

Creating a concept for new consumer products from scratch

Implementing user interfaces and data analytics tools

Integration of new machine learning algorithms

Refactoring existing code

What We Look For

Desire to learn more about programming

Excited about JavaScript and its future developments

Skilled at general programming

Good English communication skills

What We Offer

Good salary

Informal and challenging working environment in a motivated team

Consumer projects with interesting clients in Europe and North America

Flexible working hours

Insurance and pension plan

Conference visits, courses for further education and extensive library

 

 

Darba devēji vēlas iegūt darbinieku ar darba pieredzi, taču mēs vienmēr dzirdam: Ar jūsu ieteikumu paņemsim arī iesācēju. Mums ir skaidrs, kāpēc: mūsu kursu beidzējam ir fundamentālas zināšanas programmēšanā un viņš prot ātri apgūt jaunu materiālu. Taču studentam, kurš sāka strādāt pat uz nepilnu slodzi, ir svarīgi prasmīgi saplānot savu laiku, lai nepamestu mācības universitātē.

Dažreiz vakances parādās arī mūsu kursos: uz pasniedzēja darbu vai programmēšanas nodaļā. Es domāju, ka tas ieinteresēs pat vecāko klašu skolēnus. Pamatā mēs paši nosakām audzēkņus, kas var strādāt uzņēmumos vai kļūt par mūsu kolēģiem. Taču, arī jūs, cienījamie kursu audzēkņi, izrādiet iniciatīvu. Mēs esam gatavi un ieinteresēti apspriest katru konkrētu pieteikumu.

Obligāti griezieties pie mums!