Kursu Darbs

kursi@progmeistars.lv

#80 2018. gada 11.aprīlis

Pulkveža Brieža 6-1,

tel. 26428902, 67336035, www.progmeistars.lv 


Iestāšanas  kursos.

Bez pārrunām tiek uzņemti: lietišķajās nodaļās skolēni sākot ar 5.klasi; programmēšanas sākuma un pamatnodaļās olimpiāžu godalgu ieguvēji un skolēni ar teicamām atzīmēm matemātikā (tas, kurš vēlas iestāties, uzrāda administrācijai diplomu vai liecību); programmēšanas sākuma un pamatnodaļās citu nodaļu audzēkņi, kas saņēma pasniedzēju rekomendācijas.

            Citi skolēni tiek uzņemti pēc pārrunu vai iepazīšanās programmēšanas nodarbību rezultātiem Vairākas tādas nodarbības notiek visu gadu laikā. Ir jāapmeklē viena no tām. Vienkārši sekojiet reklāmai mūsu mājas lapā. Uz šādām nodarbībām vienmēr ir iepriekš jāpierakstās. Lai to izdarītu, ir jāgriežas pie kursu administrācijas. Tālr.67336035, 26428902, 28605451.

Jauno kursantu pieņemšana uz semestri 2018. gada vasara notiek līdz 9. maijam ieskaitot.

 

 

Atlases sacensības

uz BOI2018 olimpiādi

3. un 4. aprīlī datorkursu Progmeistars telpās notika atlases sacensības programmēšanā, kurās piedalījās 16 skolēni. Republikas olimpiādē viņi bija labākie. 6 šo sacensību uzvarētāji iekļuva Latvijas izlases sastāvā, kas piedalīsies BOI2018 Baltijas informātikas olimpiādē. Šogad tā notiks no 27.aprīļa līdz 01.maijam Stokholmā.

Atlases rezultāti ir uzrādīti un sašķiroti tabulā. Pirmajā rindā labākais rezultāts. Ieraksts Prg nozīmē, ka skolēns ir mūsu kursu audzēknis vai kursu beidzējs, vai trenējas grupā.

 

Iļja Čaikovskis

Rīga ISMA vsk Premjers

11

 

Roberts Leonārs Svarinskis

Jūrmalas Valsts ģimn.

12

Prg

Renāts Jurševskis

Cēsu Valsts ģimn.

11

 

Jegors Baļzins

Rīgas 10.vsk

10

Prg

Eduards Gaņkins

Rīgas 88. vsk

11

Prg

Vladimirs Ščigoļevs

Rīgas Klasiskā ģimn.

11

Prg

 

Iegūstot labāko rezultātu, Iļja Čaikovskis jau nodrošināja sev vietu Latvijas izlasē starptautiskajā informātikas IOI2018 olimpiādē. Vēl trīs dalībnieki tiks noteikti pēc rezultātu summas BOI2018 un Latvijas olimpiādē.

Apsveicam uzvarētājus, viņu pasniedzējus un trenerus! Vēlam veiksmi Stokholmā!

 

 

Par datu aizsardzību un apstrādi

Jau pavisam drīz, 2018. gada 25. maijā, visiem komersantiem, organizācijām, valsts un pašvaldību iestādēm būs jāievēro un jāpiemēro Eiropas Parlamenta un Padomes Regula 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.  Gadījumā, ja Jūs atsakāties piekrist personas datu apstrādei, tad, diemžēl, Jūsu bērns nevarēs mācīties Progmeistarā.

Piekrišanu datu apstrādei mēs nolēmām no jums saņemt pa elektronisko pastu. Tāpēc jums uz e-pastu tiks nosūtīta vēstule, uz kuru vajadzēs atbildēt, iedrukājot speciālajās ailēs audzēkņa vārdu, uzvārdu un personas kodu, kā arī savu vārdu un uzvārdu, radniecības pakāpi ar kursu audzēkni vai aizbildnību. (Visas ziņas, izņemot vecāku vārdu un uzvārdu, mēs no jums saņēmām jau iepriekš). Precīza instrukcija tiek sniegta pašā vēstules sākumā.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet, un mēs jums palīdzēsim.

 

Apmaksa un pieteikums.

Ja Jūs esat pieņemti kursos vai turpināt apmācības kursos, tad līdz 16. maijam ieskaitot:

1) Jums jāsamaksā par apmācību caur banku: Swedbank, konts LV31HABA000140805525

Ailē mērķis/detaļas obligāti jānorada: par kursanta vārds, uzvārds, personas kods apmācību datorkursos.

Par apmācību programmēšanas sākumnodaļas un lietišķas nodaļas pirmā semestra grupās tagad jāmaksā 82 eiro , par apmācību programmēšanas pamatnodaļas pirmā semestra grupās tagad jāmaksā 139 iro.

  Par apmācību pārējos sākumnodaļas un lietišķas nodaļas semestros 91 eiro , bet par apmācību pārējos programmēšanas pamatnodaļas semestros 152 eiro.

Atlaide par apmācību tiek piešķirts: maznodrošinātām ģimenēm; ja no vienas ģimenes kursos vienlaicīgi mācās vairāki bērni.

Pie mums darbojas matemātikas grupas, kuros apmācība kursantiem ir bezmaksas.   

Apmaksai par kursiem nav attaisnoto izdevumu nodokļu statusa.

 2)  Jums vajag noformēt pieteikumu par vēlamu apmācības sarakstu pie kursu administrācijas (P.Brieža 6, ar maksājuma kvīti) vai sūtot vēstuli uz kursi@progmeistars.lv.

Programmēšanas pamatnodaļas darba režīms.

Vienas nodarbības ilgums ir 3 stundas: 1 stunda - lekcija, 2 stundas - prakse. Jūnijā - augustā mācās tie, kuri kārtoja iestājpārbaudījumus maijā. Pārējiem kursantiem (t.i. tiem, kas turpina) apmācība vasaras sezonā nav obligāta. Nodarbības notiek katru darba dienu trīs nedēļu laikā (pirmās grupas sākums - 9.00, pēdējās grupas sakums - 14.00).

Programmēšanas sākumnodaļas un lietišķas nodaļas darba režīms.

Vienas nodarbības ilgums ir 1,5 stundas. Ceturtajā un piektajā semestrī katra nodarbība dalās 2 daļās: pusstunda- lekcija un stunda - prakse. Jūnijā - augustā mācās tie, kuri kārtoja iestājpārbaudījumus maijā. Pārējiem kursantiem (t.i. tiem, kas turpina) apmācība vasaras sezonā nav obligāta. Nodarbības notiek katru darba dienu trīs nedēļu laikā (pirmās grupas sākums - 9.00, pēdējās grupas sakums - 14.00).

Uzrakstiet, kuras ir Jums vispiemērotākās nedēļas kuras - pieņemamas, kuras var pieļaut galējas nepieciešamības gadījumā. 

3) Katram kursantam vajag atrast sevi sarakstā. Izvēlnes nodaļā Nodarbību saraksti   tiek publicēti jauno sarakstu publicēšanas laiki katrai nodaļai. Programmēšanas pamatnodaļas saraksts, plānots publicēt 25. maijā, pārējās nodaļas 28. maijā. Vēlreiz atzīmējam, mēs zvanam tikai tā gadījumā, kad pieteikumu nevaram izpildīt. Diemžēl, var gadīties arī tā, ka nekas piemērots neatrodas. Šajā gadījumā samaksātā summa par semestri tiks atdota.

Pieteikumu piemēri un mūsu noteikumi ir nopublicēti:

http://www.progmeistars.lv/index.php?lang=lv&act=testing

 

 

Es izvēlējos TSI.

Iļja Pozdejevs, Progmeistra kursu audzēknis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esmu pateicīgs Progmeistars, vislabākajiem programmēšanas kursiem pasaulē, kurus es sāku apmeklēt no 15 gadu vecuma. Mācību laikā es ne tikai varēju izprast reālu programmēšanas būtību, bet arī sapratu, ka būt par programmētāju tas ir mans aicinājums.

 

 

Kursi palīdzēja man iegūt pārliecību par sevi un savām programmētāja iemaņām, par ko es vienmēr būšu pateicīgs visiem skolotājiem un kursu Progmeistars vadībai.

Šobrīd mācos un drīz pabeigšu 12.klasi, bet tas savukārt nozīmē, ka pienāca laiks izvēlēties turpmāko ceļu izglītībā.

Es izvēlējos TSI Transporta un sakaru institūts. Man TSI ir ideāla izvēle daudzu iemeslu dēļ:

1)      Mans tēvs pabeidza TSI un viņām patika tur mācīties.

2)      TSI pasniedz daudzi pasniedzēji no bijušā Rīgas aviācijas institūta, kura beidzēji bija pirmklasīgi speciālisti.

3)      Maniem draugiem ir daudz paziņu, kas mācījās vai mācās TSI, un viņiem visiem ir brīnišķīgs viedoklis par šo institūtu.

4)      TSI var iegūt augstāko izglītību trīs valodās, tostarp, krievu valodā.

5)      Es 2 reizes biju šajā institūtā ar skolas ekskursijām un abos gadījumos ieguvu lielisku iespaidu no tur redzētā un dzirdētā.

6)       

 

www.claritylabs.eu

Sergejs Podoļaks

ClaretyLabs Managing Partner,

2004. gada mūsu kursu absolvents

 

Mēs jauna Latvijas kompānija, nodarbojamies ar konsultēšanu SAP risinājumu jomā, nodarbojamies ar CRM (Customer Relationship Management) ERP (enterprise resource planning) SAP Hybris Billing un SAP Hybris Commerce.

Strādājam ar lielām kompānijām Eiropā un Amerikā (pats SAP, koncerns PSA (Peugeot, Citroen) un Nobilia (lielākais virtuves mēbeļu izgatavotājs Eiropā).

Vecuma ziņā mums ir jauns kolektīvs vidēji 27 gadi, bet ir arī cilvēki ar vairāk kā desmit gadu pieredzi.

Ieslēdzies sevī datoriķis tas nepavisam nav tas, kādam jābūt mūsu kolēģim. Kontaktēties ar klientiem tieši, ietekmēt uzdevuma uzdošanu un risinājuma gaitu tas ir tas, kas mums ir vajadzīgs. Protams, mēs uzraugām jaunā darbinieka darbu, bet nesekojam katram viņa solim. Mēs vēlamies, lai mūsu darbinieki pieņemtu lēmumus patstāvīgi un sāktu darīt to pēc iespējas ātrāk.

Sākotnēju prasību gandrīz nav =), tikai apķērība un motivācija kļūt labākam. Ar pārējo mēs noteikti palīdzēsim, vienalga, vai nu tā ir jauno tehnoloģiju apgūšana, angļu valoda vai bailes kontaktēties ar klientu visu var iemācīt. Mums ir sarežģīts darbs, bet laika periodā no 4 līdz 6 gadiem jūs varēsiet kļūt par Eiropas līmeņa speciālistu.

Un vēl pie mums ir jautri, pokera spēles un vienkārši tusiņi birojā un pie klienta =)

 

 

 

Uzminiet paši: tā ir pokera spēle vai projekta apspriešana?