par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa (4- 8. klases) programmēšanas pamatnodaļa<br>(8.-12.klases)Kursu darbsolimpiādes
kursu struktūra > programmēšanas sākumnodaļa (4- 8. klases) >
      Apmācības mērķis šajā nodaļā - attīstīt bērna algoritmisko domāšanu un palīdzēt apgūt programmēšanas pamatus.
      Apmācības procesā skolēni izpēta un sastāda dažādus algoritmus, kā arī iepazīstas ar svarīgām programmēšanas idejām un paņēmieniem.
     Sākot ar otro semestri, tas notiek profesionālajā programmēšanas valodā Python.
     


      Par apmācību pirmā semestra grupās tagad jāmaksā 134 eiro . Par apmācību pārējos semestros – 148 eiro . Darbojas atlaižu (dažreiz līdz 50%) sistēma. Vienas nodarbības ilgums ir 1,5 stundas. Katra nodarbība dalās 2 daļās: pusstunda- lekcija un stunda- prakse. No rudens līdz pavasarim nodarbības notiek 1 reizi nedēļā. Darba dienās grupas darbu sāk no plkst.15.30 līdz 17.30, brīvdienās – visas dienas garumā (pirmās grupas sakums - 9.00, pēdējās grupas sākums – 17.30). Vienā semestrī ir 15 nodarbības.
      Jūnijā- augustā mācās tikai «brīvprātīgie». Nodarbības notiek katru darba dienu trīs nedēļu laikā (pirmās grupas sākums - 9.00, pēdējās grupas sakums - 14.00).
      Sekmīga šīs nodaļas pabeigšana, ir pamats turpmākām mācībām pamatnodaļā bez iestājpārbaudījumiem.
     

semestrssatursapraksts
RRobotsImperatīvā programmēšanas valoda. Konstantais cikls. Lineārie uzdevumi. Atzarošanās. Cikls ar pirmsnosacījumu. Procedūra. Rekursija - vienkārši paņēmieni. i.
Py APython AIepazīšanās ar Python valodu: sintakse, aritmētiskie operatori, nosacītie operatori, cilpas. Bruņurupuču grafika. Fraktāli
Py BPython BPamatdatu tipi. Metodes darbam ar virknēm (String). Kriptogrāfijas pamati. Moduļi Skaitišanas sistēma
Py CPython CDatu veidi: saraksts (List), vārdnīca (Dict). Algoritmi: šifri, kārtošana, meklēšana. Kompleksie datu veidi: saraksts (List), vārdnīca (Dict). Grafi. Šķirošanas un meklēšanas algoritmi. Rekursija.
Py DPython DGUI veidošana ar Tkinter. Darbs ar failiem. Ielikti saraksti (matricas).
Py EPython ELietojumprogrammu dizains, pamatojoties uz kompleksiem uzdevumiem. Kopīgu pieeju, problēmu un to risināšanas metožu izstrāde.
Py FPython FPadziļināts dizains un lietojumprogrammu izkārtojums. Papildu Tkinter logrīki. Datu bāze.


par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa
(8.-12.klases)
| programmēšanas sākumnodaļa (4- 8. klases)
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.