par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases) programmēšanas pamatnodaļa<br>(8.-12.klases)Kursu darbsolimpiādes
nodarbību saraksti > programmēšanas pamatnodaļa >
Programmēšanas pamatnodaļa
2020.gada rudens.

Ja Jūsu identifikatora nav sarakstā, lūdzu, zvaniet pa tel. 667336035, 26428902, 28605451. Kursu administrācija apņemas gadījumā, ja nav iespējams apmierināt PIETEIKUMU, atgriezt 9. oktobrim pēc šī PIETEIKUMA samaksāto summu. Kursi var veikt izmaiņas nodarbību sarakstā pirmās nedēļas laikā tekošā mācību gada sarakstam, ja tas nav pretrunā ar kursanta pieteikumu Pilnu noteikumu tekstu var izlasīt šeit

Dienu pirms nodarbības pārbaudiet, lūdzu, savu sarakstu .


1. OOP.
Piektdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
25. septembrī.
Telpā V.K

0068
0104
0119
0146
0221
0246
0345
0527
0571
0601
0606



2. OOP.
Svētdiena. 9.30.
Pirma nodarbība -
27. septembrī.
Telpā II.A

0108
0116
0167
0289
0422
0433
0738
0812




3. Unity/C#.
Ceturtdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
24. septembrī.
Telpā II.A

0039
0098
0121
0136
0154
0179
0232
0351
0462
0509
0550


4. V.
Otrdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
29. septembrī.
Telpā I.A

0153
0156
0157
0477









5. V.
Otrdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
29. septembrī.
Telpā II.A

0057
0132
0311
0862
0922
0931
0981
1030
1077
1082
1103
1315


6. V.
Sestdiena. 10.00.
Pirma nodarbība -
26. septembrī.
Telpā II.A

0074
0238
0306
0427
0465
0558
0632
0879
1015
1017
1280

7. V.
Svētdiena. 11.30.
Pirma nodarbība -
27. septembrī.
Telpā II.A

0163
0263
0279
0407
0429
0435
0461
0561
0800
0813
0849
0902


8. IV.
Piektdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
25. septembrī.
Telpā I.A

0002
0016
0055
0085
0272
0315
0355
0374
0651
0865
0924
1313

9. IV.
Svētdiena. 9.30.
Pirma nodarbība -
27. septembrī.
Telpā I.A

0007
0131
0282
0400
0434
0604
0683
0736
0744
0834
1167
1171

10. III.
Trešdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
30. septembrī.
Telpā II.A

0326
0437
0456
0466
0584
0660
0670






11. III.
Sestdiena. 13.30.
Pirma nodarbība -
26. septembrī.
Telpā II.A

0093
0208
0417
0553
0764
0799
0808
1079
1218
1324
1340


12. III.
Svētdiena. 13.00.
Pirma nodarbība -
27. septembrī.
Telpā II.A

0005
0006
0037
0273
0319
0322
0390
0394
0569
1233
1329


13. II.
Pirmdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
28. septembrī.
Telpā I.A

0201
0341
0630
0866
0873
0998
1330
1387
1402




14. II.
Sestdiena. 9.30.
Pirma nodarbība -
26. septembrī.
Telpā I.A

0040
0107
0172
0210
0216
0305
0361
0614
0848
1027
1132
1372

15. II.
Svētdiena. 13.00.
Pirma nodarbība -
27. septembrī.
Telpā I.A

0070
0145
0170
0206
0291
0625
1053
1121
1226

16. I.
Pirmdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
28. septembrī.
Telpā II.A

0003
0397
0940
0996
1059
1423
1483
1507
1523
1542
1554




17. I.
Trešdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
30. septembrī.
Telpā I.A

0077
0152
0523
0572
0821
0944
1186
1216
1305
1306




18. I.
Ceturtdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
24. septembrī.
Telpā I.A

0436
0636
0876
1443
1444
1477
1495
1511
1539
1540
1555



19. I.
Piektdiena. 17.30.
Pirma nodarbība -
25. septembrī.
Telpā II.A

0019
0264
0286
0425
0990
0991
1065
1214
1273
1464




20. I.
Sestdiena. 11.00.
Pirma nodarbība -
26. septembrī.
Telpā I.A

0376
0387
0447
0610
0754
0987
1070
1081
1107
1416
1453
1456

21. I.
Sestdiena. 13.00.
Pirma nodarbība -
26. septembrī.
Telpā I.A

0199
0336
0532
0829
0884
0977
1047
1058
1295
1473
1503
1531

22. I. Svētdiena. 10.30.
Pirma nodarbība -
27. septembrī.
Telpā II.A

0026
0185
0277
0496
0517
0833
1189
1419
1426
1467
1508



par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa
(8.-12.klases)
| programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases)
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.