par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa programmēšanas pamatnodaļaKursu darbsolimpiādes
nodarbību saraksti > programmēšanas pamatnodaļa >
Programmēšanas pamatnodaļa.
2017. gada vasara.


Ja Jūsu uzvārda nav sarakstā, lūdzu, zvaniet pa tel.67336035, 26428902, 28605451. Kursu administrācija apņemas gadījumā, ja nav iespējams apmierināt PIETEIKUMU, atgriezt līdz 8. jūnijam pēc šī PIETEIKUMA samaksāto summu. Pilnu noteikumu tekstu var izlasīt šeit

Dienu pirms nodarbības pārbaudiet, lūdzu, savu sarakstu . Nodarbības laiks var mazliet mainīties!!!

1. V. 7. augusts - 25. augusts.
10.30

Avsjukevičs Kirils
Butramejevs Jefims
Kavaleristovs Eduards
Kurašs Staņislavs
Ļevčenko Deniss
Lipskis Andrejs
Reuta Darja
Tene Anna Marija
Vaguščenko Romans
Vēvers Ēriks



2. IV. 12. jūnijs - 30. jūnijs.
11.30

Cepurīts Ēriks
Griščenko Andrejs
Ivanovskis Deniss
Koroļevičs Bogdans
Mačis Stefans
Maksimovs Gļebs
Maksimovs Maksimilians
Maļinovskis Dmitrijs
Namjasenko Aleksandrs
Serjogins Arsenijs
Sokolovs Danils
Stroževs Staņislavs Luka

3. IV. 26. jūnijs - 14. julijs.
10.30

Dergachev Dmitry
Dovgals Daniils
Gžibovska Anna
Nasibullina Darja
Rečickis Edvards Jānis
Reuta Darja
Smoļakovs Mihails
Vilks Manu Viktors
Vilks Vasilijs
Vojevodina Angellika


4. II. 1. jūnijs - 20. jūnijs : 9.30
Исключение: 2. jūnijs - 11.30
Birjukovs Valerijs
Cupera Daniela
Dropko Jurijs
Korotkijs Artūrs
Krutiļins Igors
Mikuļeviča Anna
Roldugins Ņikita
Roše Arsenijs
Sirotins Artemijs
Trofimovs Ņikita
Vēvers Ēriks
Zvirbulis Ervins

5. II. 21. jūnijs - 11. jūlijs.
9.30

Bobakovs Daniils
Golovašs Maksims
Jakovļevs Oļegs
Kaidalovs Demids
Lopatko Rolands
Medvedevs Illarions
Šakurovs Daņila
Sidjakins Boriss
Siļeckis Dmitrijs




6. I. 1. jūnijs - 21. jūnijs.
11.00

Aļomars Ruslans
Bobkovs Kirills
Dubovskis Kirils
Jeņenkova Jekaterina
Kočarovs Karens
Kočejeva Sofija
Maistrenko Arsenijs
Mandriks Viktors
Permjakova Anastasija
Semenčukovs Andrejs
Soņina Alisa
Tkačuks Andrejs
7. I. 7. augusts - 25. augusts.
10.30

Generalovs Arsenijs
Kokorins Boriss
Kulakovs Aleksejs
Levina Anastasija
Lorencs Alens
Ribakovs Nikita
Shteinhardt Aliaksandr
Smirnovs Tarass
Šohins Andrejs
Vavilova Polina
Zajakina Jaroslava







par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa | programmēšanas sākumnodaļa
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.