par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases) programmēšanas pamatnodaļa<br>(8.-12.klases)Kursu darbsolimpiādes
nodarbību saraksti > lietišķa nodaļa >

Lietišķā nodaļa.
2018. gada janvāris – maijs.

Ja Jūsu uzvārda nav sarakstā, lūdzu, zvaniet pa tel. 667336035, 26428902, 28605451. Kursu administrācija apņemas gadījumā, ja nav iespējams apmierināt PIETEIKUMU, atgriezt līdz 4. februārim pēc šī PIETEIKUMA samaksāto summu. Kursi var veikt izmaiņas nodarbību sarakstā pirmās nedēļas laikā tekošā mācību gada sarakstam, ja tas nav pretrunā ar kursanta pieteikumu Pilnu noteikumu tekstu var izlasīt šeit

Dienu pirms nodarbības pārbaudiet, lūdzu, savu sarakstu .

M1_1. Otrdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 6.februārī.


Binders Aleks Aleksandrs
Drjagins Danila
Karaulovs Aleksandrs
Karpovska Mārīte
Karševs Ņikita
Keļima Rahela
Milovs Marks
Olavs Ēriks
Pantelejevs Arturs
Žukovs Ēriks





M1_2. Piektdiena. 16.00.
Pirma nodarbība - 2.februārī.


Dambaev Danzan
Grintals Daniels
Kazimirskis Damirs
Ļebedevs Andrejs
Mihejevs Nikita
Olavs Ēriks
Pesins Georgijs
Reuta Marija
Skudrovs Maksims
Vītola Aleksa
Žatkins Aleksis


M2_1. Trešdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 7.februārī.


Berjoza Rostislavs
Burešs Iļja
Jakubovska Jekaterina
Jereminovičs Aleksandrs
Jeršovs Jegors
Joničonoks Maksims
Jurčenko Arina
Klementjevs Dmitrijs
Koļesņikovs Tomass
Sadovaja Lolita
Škuratovs Jegors
Vronska Marjana





M2_2. Sestdiena. 9.00.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Bairamovs Elans
Dementjeva Jeļizaveta
Fogels Solomons
Grisle Marija Luiza
Jevglevska Vitalija
Koroļovs Mihails
Munda Valērija
Patrenins Maksims
Pekhovskaya Jana
Saruls Mihails
Sergejevs Daniils
Šneidere Alise
Žukovskis Gļebs

W1_1. Otrdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 6.februārī.


Blaževičs Artemijs
Dunins Fedors
Gabunija Petr
Hanhaldov Georgij
Kerns-Ostašs Mihails
Lavrentjeva Anna
Logašins Iļja
Lubāns Leo
Ļeonovs Daniils
Ļovočkins Artūrs
Maranins Jegors
Tumars Sergejs

W1_2. Trešdiena. 16.30.
Pirma nodarbība - 7.februārī.


Blinova Simona
Boloinskis Ernests
Čui Aleksandr
Grebenčuka Jekaterīna
Gurjanovs Ilja
Krištofiks Alberts
Leitlands Alekss
Sitņikova Sofja
Sitņikovs Aleksandrs
Varriks Aleksejs
Viguļars Oļegs
Vismans Alans





W1_3. Sestdiena. 11.00.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Bogomoleca Ksenija
Čibizovs Artjoms
Fjodorovs Daniils
Korčaka Ksenija
Mahajeva Jeļena
Malinauskas Edvards
Marčuks Itners
Mikeļsons Ašers Gabriels
Orlovs Dmitrijs
Pavlovs Dmitrijs
Proskurins Andrejs
Rezepins Sergejs

W1_4. Svētdiena. 9.30.
Pirma nodarbība - 4.februārī.


Čelnokovs Dāniels
Drozdovs Timofejs
Erdmanis Maksims
Gurkovska Sofija
Ivanovs Jegors
Leitāne Alīna
Molčanovs Iļja
Morozovs Mihails
Shimkovich Iliya
Tihenko Aleksandrs
Ulānova Anna



W2_1. Otrdiena. 16.30.
Pirma nodarbība - 6.februārī.


Besedins Artjoms
Kalniņš Dāvis
Keļsins Eļdars
Kozorezs Viktors
Lazarevs Danila
Maslovs Vladislavs
Morozovs Daņila
Novikovs Jegors
Simakovs Aleksejs
Struks Daniils
Ubiņins Ervins
Večens Edvards

W2_2. Trešdiena. 16.00.
Pirma nodarbība - 7.februārī.


Belogurovs Jegors
Guževa Marija
Karpovs Daniels
Karpovs Markuss
Kovalevs Artūrs
Redlihs Valters Kristians
Rijkuris Rūdolfs
Romanova Jeļizaveta
Semeņako Artūrs
Sinkevičs Ruslans
Ščerbakovs Antons
Vilde Patriks


W2_3. Piektdiena. 16.00.
Pirma nodarbība - 2.februārī.


Berežkovs Georgijs
Joņina Diāna
Kaplunovs Fjodors
Kica Eleonora
Koževņikovs Nikolajs
Krivoručko Igors
Novikovs Maksims
Portnihs Kirils
Rjabovs Romāns
Suhačovs Maksims
Terentjevs Daniils
Volkova Anastasija

W2_4. Sestdiena. 14.30.
Pirma nodarbība -3.februārī.


Barinovs Žans
Brovkins Viktors
Himičeva Anastasija
Li Viktors
Meļņiks Patriks
Mimrins Artemijs
Ošmjans Valentīns
Paromava Maryia
Ražalinska Loreta
Userdnijs Deniss
Višņakovs Alans
Volinskis Iļja

W2_5 Svētdiena. 13.00.
Pirma nodarbība - 4.februārī.


Abramovičs Leonids
Dančenkovs Sebastjans
Ezeriņš Voldemārs
Golubs Toms
Ivasjuta Aleks
Jermakovs Viktors
Kočetovs Jurijs
Lisaks Aleksandrs
Razmajevs Ivans
Stavickis Aleksejs
Vasiļenko Alisa


W3_1. Pirmdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 5.februārī.


Ancveirs Ričards
Biders Arnis Osvalds
Gūtmane Kristīne
Ilves Otto
Kleymenov Pavel
Maksimova Jeļizaveta
Petrova Arīna
Šarajevs Tomass
Varpa Stepans
Upenieks Valters
Yaremenko Lev



W3_2. Sestdiena. 12.00.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Iļjins Andrejs
Koļesnikovs Lukas
Korotkins Maksims
Obodņikovs Kirils
Piterina Poļina
Pokasjuks Artjoms
Rjabkovs Iļja
Snurnitsyn Alexander
Surkovs Maksims
Suseja Viktorija
Tjumins Feodors


W4_1. Ceturtdiena. 17.00.
Pirma nodarbība – 1.februārī.


Beņina Ēmilija
Bergers Mihails
Berzin Yan
Dubovs Ņikita
Jegorovs Artūrs
Lebedevs Artjoms
Papšs Artjoms
Petersons Vladislavs
Sergejevs Alans
Stunža Ksenija
Šamarina Darija
Zolotovs Dmitrijs

W4_2. Sestdiena. 14.30.
Pirma nodarbība – 3.februārī.


Aleksejenko Jegors
Astahovs Andrejs
Binklers Garris
Govrovs Nikolajs
Grišins Andrejs
Junkins Iļja
Komisarovs Oskars
Krutovs Ruslans
Santakjara Lukass
Vasilenko Rems
Voskresenski Vadim

W5_1. Sestdiena. 12.30.
Pirma nodarbība – 3.februārī.


Bičkovs Vladimirs Kirils
Eihmanis Romans
Kirilovičs Vladislavs
Kolbanevs Marks
Lorencs Alens
Pavlovs Mihails
Šelutko Marats
Šohins Andrejs
Tarasovs Andrejs
Tolkačovs Viktors
Tutins Gļebs



par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa
(8.-12.klases)
| programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases)
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.