par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa programmēšanas pamatnodaļaKursu darbsolimpiādes
nodarbību saraksti > programmēšanas sākumnodaļa >
Vitālijs
Programmēšanas sākumnodaļa.
2017. gada vasara.
Ja Jūsu uzvārda nav sarakstā, lūdzu, zvaniet pa tel. 667336035, 26428902, 28605451. Kursu administrācija apņemas gadījumā, ja nav iespējams apmierināt PIETEIKUMU, atgriezt periodāno 30. maija līdz 8. jūnijam pēc šī PIETEIKUMA samaksāto summu. Pilnu noteikumu tekstu var izlasīt šeit

Dienu pirms nodarbības pārbaudiet, lūdzu, savu sarakstu .

S2_1
1.jūnijs – 22. jūnijs.
9.00.
Jeļčaņinova Sofija
Kaščejeva Simona
Katkevičs Ēriks
Laganovskis Ernests
Mickevičs Daniils
Orlovs Ņikita
Papšs Artjoms
Paškovs Romans
Petrosjans Artūrs
Seņkins Ņikita
Tokarevs Ēriks
Tretinko Diāna


S2_2
1.jūnijs – 21. jūnijs.
14.00.
Erdmanis Maksims
Grišins Andrejs
Jevglevska Vitalija
Jurčenko Arina
Klementjevs Arturs
Rinkeviča Luīza Patrīcija
Rozentāle Katrīna
Rudermans Dāvids
Sļipčenko Daniels
Tambovcevs Sergejs
Tiļinins Vladislavs
Tumars Sergejs

S2_3
7.augusts – 25. augusts.
9.30
Daugavietis Mārtiņš
Danilovs Mihails
Dubroviča Anna
Naglis Andrejs
Nikerovs Vitālijs
Ņestrojevs Ēvalds
Snurnitsyn Alexander
Tereščuks Deniss
Vincans Alens
Žaleiko Gļebs





S3_1
1.jūnijs – 22. jūnijs.
10.30.
Bosovs Ruslans
Dolbe Darja
Koroļova Aleksandra
Maļinovskis Ņikita
Mihaila Darja
Minajevs Antons
Politika Aleksandrs
Rostovskis Rostislavs
Šerbuks Dāvis Krists
Siņicins Ņikita
Sitnovs Iļja
Stuģis Renārs

S3_2
7.augusts – 25. augusts.
9.00.
Andruškevičs Daniils
Baranovs Vladimirs
Čaikovskis Maksims
Dubrovičs Andrejs
Mednis Andris
Sļipčenko Daniels
Tumars Sergejs
Uļukins Artūrs
Vasiljevs Antons
Zemīts Daniils




S4_1
1.jūnijs – 21. jūnijs.
12.15.
Grišajevs Artjoms
Jurčenoks Vladimirs
Krumiņš Niks
Lomako Vladislavs
Ozernojs Romans
Ščuka Oļegs
Sokolovs Kirils
Suvorova Jekaterina
Valujevs Nikita
Volohovs Mihails

S4_2
7.augusts – 25. augusts.
11.30.
Berseņevs Gļebs
Fedins Vladislavs
Kuliks Severins
Novikovs Romans
Rostovskis Rostislavs
Sokols Marks
Vaikute Jūlija
Vaikutis Dāniels





S5_1
1.jūnijs – 21. jūnijs.
13.45.
Brovkins Viktors
Kezins Ņikita
Kharchikov Vadim
Kokorins Gļebs
Makarovs Deniss
Ugļanskis Mihails






par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa | programmēšanas sākumnodaļa
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.