par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases) programmēšanas pamatnodaļa<br>(8.-12.klases)Kursu darbsolimpiādes
nodarbību saraksti > programmēšanas sākumnodaļa >

Programmēšanas sākumnodaļa.
2018. gada janvāris – maijs.

Ja Jūsu uzvārda nav sarakstā, lūdzu, zvaniet pa tel. 67336035, 26428902, 28605451. Kursu administrācija apņemas gadījumā, ja nav iespējams apmierināt PIETEIKUMU, atgriezt līdz 4.februārim pēc šī PIETEIKUMA samaksāto summu. Kursi var veikt izmaiņas nodarbību sarakstā pirmās nedēļas laikā tekošā mācību gada sarakstam, ja tas nav pretrunā ar kursanta pieteikumu. Pilnu noteikumu tekstu var izlasīt šeit

Dienu pirms nodarbības pārbaudiet, lūdzu, savu sarakstu .

S2_1. Pirmdiena. 16.00.
Pirma nodarbība - 5.februārī.


Akopjans Davids
Dartau Yan
Fedosejevs Gustavs
Gogolevs Boriss
Jemeļjanovs Jegors
Kruglovs Sergejs
Laizāns Ervīns
Legenovičs Antons
Maksjura Filips
Petrakovs Artemijs
Riekstiņš Kriss
Sidorova Sofija
Trupovnieks Filips

S2_2. Ceturtdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 1.februārī.


Bendzulis Markuss Maikls
Keziks Davids
Kubishkin Nikita
Morozovs Deniss
Pasjuks Arturs
Pastars Toms
Rudass Maksimilians
Savkins Demjans
Semencovs Maksims
Ščadilovs Arsenijs
Voroncovs Vedaslavs
Zaicevs Artjoms

S2_3. Sestdiena. 9.30.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Armane Simona
Caune Rihards
Gudanovs Ņikita
Jātnieks Rustams
Kavalchuk Dzmitry
Kovaļovs Daniils
Maslovskis Artūrs
Mazais Andris
Stabulnieks Ričards Konrāds
Vaikuls Edvards
Varava Deniels
Zolojedovs Iļja

S2_4. Sestdiena. 16.00.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Borhova Poļina
Čipāns Andris
Dreijers Maksims
Hodosevičs Maksims
Ivanovs Deniss
Jasinskis Georgijs
Keziks Davids (1)
Konditerovs Georgijs
Košelevs Arturs
Strekačova Aleksandra
Šilins Kirils
Zeps Vladislavs Konsta



S2_5. Svētdiena. 10.30.
Pirma nodarbība - 4.februārī.


Džafarovs Ervīns
Džemo Andris
Gavrilovs Leons
Karelovs Artjoms
Ķepals Toms
Koskina Evelīna
Plužniks Danila
Podnebess Vladlens
Rozevskis Kristofers Jēkabs
Vancāns Nikita
Zmijovs Nikita
Zmijovs Kirils




S3_1. Ceturtdiena. 16.30.
Pirma nodarbība - 1.februārī.


Ešrihs Rolands
Fiškiss Semjons
Gļebovs Klements
Kļepikov Ņikita
Korotkov Mikhail
Kuklins Martins
Marčenko Teodors
Panfilovich Ivan
Pulle Girts
Truhanovs Vadims
Vlasovs Timofejs
Zalitis Aertons
S3_2. Piektdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 2.februārī.


Chumak Daniil
Daņilovs Kirils
Evarts Marks
Fedosejevs Ņikita
Galdins Artjoms
Kondratjuks Mareks
Maksimova Jelizaveta
Popkovs Marks
Presņakovs Konstantīns
Slišane Viktorija
Šašalevičs Ričards
Šellers Jevģenijs
Vlasov Roman
S3_3. Sestdiena. 9.00.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Burenkovs Artjoms
Daļeckis Deniss
Evarts Arturs
Fomins Adrians
Gabrens Edmunds
Kaļinins Ļevs
Kononovs Nikolajs
Krafts Davids
Ļamcevs Iļja
Širševs Igors
Veidemans Germans



S3_4. Sestdiena. 13.30.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Birjukova Anna
Bucenieka Karolina
Demčihins Ņikita
Gorniks Arturs
Kovalevs Artūrs
Koziņecs Etjens
Miničs Gļebs
Naumenko Aleksandrs
Ņemovs Aleksandrs
Tungusova Elizabete
Žarovs Artjoms


S3_5. Svētdiena. 12.30.
Pirma nodarbība - 4.februārī.


Andrjuščenko Jaroslavs
Diordijevs Aleksandrs
Guņko Aleksandrs
Jarjomenko Iļja
Lukaševičs Jegors
Ņikiforovs Aleksandrs
Rogozins Ivans
Shepelev Artjom
Smorigo Nikita
Sprogis Daniels
Vētriņš Arturs
Zustars Artūrs

S4_1. Pirmdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 5.februārī.


Aleksandrovs Artjoms
Demčenko Darija
Duburs Niklāvs
Grišins Andrejs
Ivanovs Martins
Koroleva Aleksandra
Nikitins Deniss
Polencs Ričards
Sančenko Ilja
Savčenkovs Kirils
Vahitovs Timurs
Zdanovskis Aleksandrs

S4_2. Piektdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 2.februārī.


Agarkovs Vladislavs
Buhtijarovs Deniels
Kajurins Nikita
Kamenevs Georgijs
Korobicins Dmitrijs
Lasmane Anna
Musaeļans Artjoms
Tiļinins Vladislavs
Orlovs Ņikita
Rešetnikovs Ričards
Tereščuks Deniss
Viguļars Olegs

S4_3. Sestdiena. 10.30.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Karapetjans Leons
Laganovskis Ernests
Mickevičs Daniils
Petrosjans Artūrs
Piroženoks Andrejs
Seņkins Nikita
Naglis Andrejs
Vincans Alens
Zavgorodnijs Artjoms
Ziņgis Matvejs
Žukovskis Olgerts


S5_1. Pirmdiena. 16.30.
Pirma nodarbība - 5.februārī.


Andruškevičs Daniils
Bistrovs Andrejs
Jakobsons Davids
Kudinovs Sergejs
Livmanis Roberts
Stuģis Renārs
Špungins Matvejs
Uspenskis-Geļvers Ņikita
Voļaņickis Aleksandrs




S5_2. Ceturtdiena. 16.00.
Pirma nodarbība - 1.februārī.


Baranovs Vladimirs
Homenko Ņikita
Maļinovskis Ņikita
Markovskis Antons
Minajevs Antons
Pavlovs Jurijs
Radčenko Anna
Skarbovskis Adrians
Smekalovs Kirils
Solovjovs Nikita
Ūdris Ēriks



S5_3. Piektdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 2.februārī.


Binders Aleks Aleksandrs
Busigins Daniils
Jerikalovs Emīls
Kabanovs Vladimirs
Kulago Andrejs
Martinovs Deniss
Pahomovs Demjans
Petrovs Andrejs
Poddubnijs Andrejs
Pšeņičnihs Ņikita
Saveļjevs Ivans
Žurovs Stefans

S5_4. Sestdiena. 9.00.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Astratovs Kirils
Bižāns Dāvids
Klementjevs Arturs
Mednis Andris
Seņņikovs Artjoms
Siņicins Ņikita
Tupikins Andrejs
Uļukins Artūrs
Zemīts Daniils

S5_5. Sestdiena. 15.00.
Pirma nodarbība - 3.februārī.


Aivazidi Jegors
Berseņevs Gļebs
Čaikovskis Maksims
Farino Milāna
Mihaila Darja
Moisejevs Vladimirs
Sauliškalns-Saulīte Tomass
Sautkins Aleksandrs
Sviridovs Aleksejs





S6_1 Trešdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 7.februārī.


Brakovskis Kazimirs
Danusevičs Emīls
Kaščejeva Simona
Kļavis Lūkass Rihards
Miesnieks Mārtiņš
Miķelsons Miķelis
Poikans Ēriks
Rudzītis Ernests




S6_2. Piektdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 2.februārī.


Burovs Artemijs
Daugavietis Mārtiņš
Deņisovs Arturs
Fedins Vladislavs
Kļimenko Viktors
Kubiškins Deniss
Lomako Vladislavs
Sokolovs Kirils
Valujevs Oskars
Volohovs Mihails
Vrubļevska Anastasija


S6_3. Svētdiena. 12.00.
Pirma nodarbība - 4.februārī.


Čapligins Deniss
Grišajevs Artjoms
Jurčenoks Vladimirs
Krumiņš Niks
Lumpova Ilze Katrina
Ostrovska Anastasija
Ošs Eduards
Sokols Marks
Suvorova Jekaterina
Vaikute Jūlija
Vaikutis Dāniels
Žoludevs Konstantīns


par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa
(8.-12.klases)
| programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases)
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.