par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa programmēšanas pamatnodaļaKursu darbsolimpiādes
nodarbību saraksti > programmēšanas sākumnodaļa >

Programmēšanas sākumnodaļa.
2017. gada septembris – 2018.gada. janvāris

Ja Jūsu uzvārda nav sarakstā, lūdzu, zvaniet pa tel. 667336035, 26428902, 28605451. Kursu administrācija apņemas gadījumā, ja nav iespējams apmierināt PIETEIKUMU, atgriezt līdz 30. septembrim pēc šī PIETEIKUMA samaksāto summu. Kursi var veikt izmaiņas nodarbību sarakstā pirmās nedēļas laikā tekošā mācību gada sarakstam, ja tas nav pretrunā ar kursanta pieteikumu. Pilnu noteikumu tekstu var izlasīt šeit

Dienu pirms nodarbības pārbaudiet, lūdzu, savu sarakstu .

S2_1. Pirmdiena. 17.00.
Pirma nodarbība - 25.septembrī.


Aleksandrovs Artjoms
Daļeckis Deniss
Demčenko Darija
Fiškiss Semjons
Lasmane Anna
Ņikiforovs Aleksandrs
Nikitins Deniss
Presņakovs Konstantīns
Savčenkovs Kirils
Šellers Jevģenijs
Šorina Vladislava
Sprogis Daniels
S2_2. Otrdiena. 16.30.
Pirma nodarbība – 26.septembrī.


Blinova Simona
Ivanovskis Leons
Kļepikov Nikita
Kuklins Martins
Marčenko Teodors
Piroženoks Andrejs
Pulle Girts
Truhanovs Vadims
Vlasov Roman
Vlasovs Timofejs
Zalitis Aertons

S2_3. Trešdiena. 17.00.
Pirma nodarbība – 27.septembrī.


Agarkovs Vladislavs
Danusēvičs Emīls
Evarts Marks
Gļebovs Klements
Korotkov Mikhail
Kovalevs Artūrs
Maksimova Jelizaveta
Popkovs Marks
Sančenko Ilja
Slišane Viktorija
Stanislavskis Pavels
Zustars Artūrs

S2_4. Piektdiena. 16.30.
Pirma nodarbība – 29.septembrī.


Ābele Reinis
Brakovskis Kazimirs
Čumaks Daniils
Daņilovs Kirils
Fedosejevs Ņikita
Galdins Artjoms
Kamenevs Georgijs
Kondratjuks Mareks
Ņemovs Aleksandrs
Miķeļsons Mīķēlis
Panfilovich Ivan
Šašalevičs Ričards
Vizulis Vitālijs
S2_5. Sestdiena. 9.00.
Pirma nodarbība – 23.septembrī.


Evarts Arturs
Fomins Adrians
Gabrens Edmunds
Iļjašenko Pāvels
Jarjomenko Iļja
Kaļinins Ļevs
Kononovs Nikolajs
Ļamcevs Iļja
Shepelev Artjom
Sirševs Igors
Žarovs Artjoms
Zavgorodnijs Artjoms
S2_6. Sestdiena. 13.30.
Pirma nodarbība – 23.septembrī.


Bakalova Anastasija
Birjukova Anna
Bucenieka Karolina
Demčihins Ņikita
Gorniks Artūrs
Mahajeva Jeļena
Miničs Gļebs
Naumenko Aleksandrs
Ošs Eduards
Podtinnijs Daniils
Tungusova Elizabete

S2_7. Svētdiena. 11.30.
Pirma nodarbība – 24.septembrī.


Andrjuščenko Jaroslavs
Burenkovs Artjoms
Diordijevs Aleksandrs
Guņko Aleksandrs
Koziņecs Etjens
Krafts Davids
Lukaševičs Jegors
Rogozins Ivans
Roitenbergs Kirills
Smorigo Nikita
Veidemans Germans
Vētriņš Arturs
Žukovskis Olgerts
S3_1. Trešdiena. 16.30.
Pirma nodarbība – 27.septembrī.


Čapligins Deniss
Grišins Andrejs
Korzāns Vladislavs
Vahitovs Timurs
Viguļars Olegs
Vincans Alens
Žaleiko Gļebs






S3_2. Piektdiena. 17.30.
Pirma nodarbība – 29.septembrī.


Buhtijarovs Deniels
Ivanovs Martins
Kajurins Nikita
Korobicins Dmitrijs
Musaeļans Artjoms
Orlovs Ņikita
Paškovs Romans
Polencs Ričards
Tereščuks Deniss
Zdanovskis Aleksandrs


S3_3. Sestdiena. 10.30.
Pirma nodarbība – 23.septembrī.


Jeļčaņinova Sofija
Karapetjans Leons
Laganovskis Ernests
Mickevičs Daniils
Naglis Andrejs
Petrosjans Artūrs
Ravinskis Antons
Seņkins Nikita
Tiļinins Vladislavs
Ziņgis Matvejs
Zoludevs Konstantins

S4_1. Pirmdiena. 16.00.
Pirma nodarbība - 25.septembrī.


Bistrovs Andrejs
Busigins Daniils
Daugavietis Mārtiņš
Jakobsons Davids
Kudinovs Sergejs
Stuģis Renārs
Špungins Matvejs
Uspenskis-Geļvers Ņikita
Volkovs Vladimirs




S4_2. Trešdiena. 17.00.
Pirma nodarbība – 27.septembrī.


Bosovs Ruslans
Burovs Artemijs
Kaščejeva Simona
Kulago Andrejs
Livmanis Roberts
Mednis Andris
Romaņecs Aleksejs
Rudzītis Ernests
Sautkins Aleksandrs
Skarbovskis Adrians
Verins Daniils
Voļaņickis Aleksandrs
S4_3. Ceturtdiena. 16.15.
Pirma nodarbība – 28.septembrī.


Baranovs Vladimirs
Homenko Ņikita
Kabišs Artjoms
Maļinovskis Ņikita
Markovskis Antons
Minajevs Antons
Pavlovs Jurijs
Radčenko Anna
Reirs Tomass Gustavs
Savkins Demjans
Solovjovs Nikita
Teležnikovs Antons
Ūdris Ēriks
S4_4. Piektdiena. 17.00.
Pirma nodarbība – 29.septembrī.


Andruškevičs Daniils
Binders Aleks Aleksandrs
Jerikalovs Emīls
Kabanovs Vladimirs
Martinovs Deniss
Petrovs Andrejs
Poddubnijs Andrejs
Pšeņičnihs Ņikita
Saveļjevs Ivans
Smekalovs Kirils
Žurovs Stefans
S4_5. Sestdiena. 9.00.
Pirma nodarbība – 23.septembrī.


Astratovs Kirils
Bižāns Dāvids
Čaikovskis Maksims
Dolbe Darja
Dubroviča Anna
Dubrovičs Andrejs
Politika Aleksandrs
Seņņikovs Artjoms
Siņicins Ņikita
Sitnovs Iļja
Tupikins Andrejs
Zemīts Daniils
S4_6. Sestdiena. 15.00.
Pirma nodarbība – 23.septembrī.


Aivazidi Jegors
Berseņevs Gļebs
Farino Milāna
Klementjevs Arturs
Logins Ralfs
Mihaila Darja
Moisejevs Vladimirs
Sauliškalns-Saulīte Tomass
Sviridovs Aleksejs
Tarasovs Dmitrijs
Uļukins Artūrs

S5_1. Piektdiena. 16.30.
Pirma nodarbība – 29.septembrī.


Deņisovs Arturs
Fedins Vladislavs
Grišajevs Artjoms
Jeļisejevs Daņils
Kļimenko Viktors
Kuzmichev Maxim
Lomako Vladislavs
Poikans Ēriks
Rostovskis Rostislavs
Sokolovs Kirils
Volohovs Mihails
Vrubļevska Anastasija
S5_2. Svētdiena. 10.00.
Pirma nodarbība – 24.septembrī.


Baumanis Ēriks
Čudinovs Artemijs
Jurčenoks Vladimirs
Krumiņš Niks
Kuliks Severins
Ostrovska Anastasija
Semjonovs Aleksandrs
Sokols Marks
Suvorova Jekaterina
Vaikute Jūlija
Vaikutis Dāniels
Valujevs Ņikita



S6_1. Pirmdiena. 17.30.
Pirma nodarbība - 25.septembrī.


Biks Vladislavs
Brovkins Viktors
Gabunija Petr
Gurovs Aleksejs
Jarmonovs Daniils
Kokorins Gļebs
Matvejevs Jurijs
Ozernojs Romans
Soldatenko Daniils


S6_2. Sestdiena. 9.00.
Pirma nodarbība - 23.septembrī.


Ameriks Jans
Čukarins Jevgenijs
Ivanovs Jegors
Karelovs Andrejs
Makarovs Deniss
Matvejevs Andrejs
Orlovs Maksims
Perunovs Andrejs
Plotņikovs Ņikita
Ruhļa Mihails
Sereda Vladislavs
Zveja Roberts Kristofer


par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa | programmēšanas sākumnodaļa
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.