par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa (4- 8. klases) programmēšanas pamatnodaļa<br>(8.-12.klases)Kursu darbsolimpiādes
jaunumi >
Statistikas un varbūtības teorijas kurss.13.12.2014 12:00
     Aleksandrs Gehsbargs ir mūsu 2005. gada elites grupas absolvents, mūsu pasniedzējs. 2011. gada Maskavas Fizikas Tehniskā Institūta absolvents, speciālists statistikā.
     
     Kurss sākas februārī un ietvers gan teoriju, gan arī praksi. Kursa ietvaros tiks stāstīts par to, kas ir varbūtības teorija un matemātiskā statistika, ar ko tās atšķiras un kā tās pielietot praksē. Jūs tiksiet skaidrībā ar to, kā veidot datus aprakstošo modeli un kā pārbaudīt tās dzīvotspēju. Jūs uzzināsiet, kas ir lielo skaitļu likums un centrālā robežteorēma un kāpēc tie ir svarīgi, kā arī iemācīsities programmēt vienā no populārākajām datu analīzes valodām – R valodā. Jūs tiksiet skaidrībā ar to, kā formulēt un pārbaudīt statistiskās hipotēzes, kā veidot regresījas modeļus un kā prognozēt notikumus nākotnē. Jums būs iespēja pētīt reālos datus, iemācīties tos attēlot grafiku, tabulu un histogrammu veidā, kā arī izvirzīt hipotēzes par likumsakarībām, kas slēpjas aiz šiem datiem. Jūs varēsiet uzzināt, ar ko nodarbojas datamaineri: matemātiķi un programmētāji, kuru mērķis ir izanalizēt lielus datu masīvus un atrast korelācijas un struktūras to iekšienē. Nāciet, būs interesanti!
     No redakcijas. Paredzams, ka kurss sastāvēs no 12 nodarbībām 2-3 stundu garumā. Domājam, ka 10.-12. klašu skolēniem tas būs pa spēkam.
     Mācību maksa pagaidām 48 eiro. Kurss tiks lasīts krievu vai angļu valodā. Lai tas notiktu, mēs iepriekš veicam aptauju. Sūtiet vēstules uz kursi@progmeistars.lv
     Neaizmirstiet norādīt: “statistikas un varbūtības teorijas kurss”, vārds, uzvārds, klase, skola, tālrunis. Norādiet arī valodu, kurā jūs gribētu noklausīties kursu: tikai krievu valodā, tikai angļu valodā, valodā, kurai jūs dodat priekšroku vai arī vienalga.
     Balstoties uz reģistrācijām, mēs redzēsim, vai ir interese par šo kursu, un tad atsūtīsim jums konkrētus piedāvājumus
     
avots: progmeistars

par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa
(8.-12.klases)
| programmēšanas sākumnodaļa (4- 8. klases)
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.