par kursiemreflektantu reģistrācija  programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases) programmēšanas pamatnodaļa<br>(8.-12.klases)Kursu darbsolimpiādes
jaunumi >
Kursiem paliek 15 gadi- iestāties ir vienkāršāk!05.04.2006 03:00
     Novembrī kursiem paliek 15 gadi, tādēļ iestāšanas nosacījumi ir papildināti ar dažādiem atvieglojumiem. Tagad uz kursiem mēs pieņemam: bez testēšanas, pēc pārrunas rezultātiem, pēc testēšanas ar papildpunktiem, pēc tradicionālas testēšanas.
     Bez testēšanas tradicionāli pāriet uz pamatnodaļu vai sākumnodaļu labākie kursanti no sākumnodaļas, lietišķas sagatavošanas nodaļām. Pirmie saraksti tiks nopublicēti 26.aprīlī.
     Bez testēšanas tiek pieņemti informātikas un matemātikas olimpiāžu godalgas ieguvēji. Reflektants uzrāda administrācijai diplomu vai uzrāda aizbildināšanās internētā. Tas jāizdara: ja viņš vēlas mācīties sakot no vasaras - līdz 9. maijam ieskaitot, ja viņš vēlas mācīties sakot no rudenim - līdz 6. septembrim ieskaitot.
     Bez testēšanas tiek pieņemti skolēni uz lietišķo nodaļu.
     Pēc pārrunas rezultātiem tiek pieņemti skolēni ar labām atzīmēm matemātikā. Reflektants vienojas ar administrāciju par pārrunas laiku (tel.7336035) un uzrāda administrācijai liecību vai izziņu no skolas.
     Pēc testēšanas ar papildpunktiem tiek pieņemti skolēni ar labām atzīmēm matemātikā. Testēšanā 14. maijā vai 10. septembrī tiks piešķirti papildpunkti. Reflektants uzrāda administrācijai liecību vai izziņu no skolas.
     
avots: progmeistars

par kursiem | jaunumi | programmēšanas pamatnodaļa
(8.-12.klases)
| programmēšanas sākumnodaļa (6- 8. klases)
olimpiādes | jautājumi un atbildes | foto | uz galveno
Copyright © 1999-2012 SIA Progmeistars. All rights reserved.